CIESZ SIĘ BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ WSZYSTKICH TWOICH ZAMÓWIEŃ

Szycie sukni na miarę · Warszawa

Szycie sukni na miarę to gwarancja wyjątkowości

Czeka Cię wyjątkowe przyjęcie? Pragniesz się wyróżnić wśród tłumu? Chcesz założyć na siebie elegancki strój, który podkreśli atuty Twojej sylwetki?

Jeśli odpowiedziałaś trzy razy TAK, z pewnością zainteresuje Cię suknia szyta na miarę. W naszym atelier w mieście Warszawa tworzymy ekskluzywne ubrania na zamówienie dla takich osób jak Ty.

Szycie sukni – dlaczego warto?

Jeśli zastanawiasz się, jakie są plusy uszycia sukni na zamówienie, odpowiadamy:

  • raz, że otrzymujesz suknie, która jest taka, jaką dokładnie chciałaś pod kątem kroju, materiału, koloru oraz wykończeń
  • drugi plus to doskonałe dopasowanie sukni do Twojej sylwetki, nic nie odstaje, wszystko świetnie się układa, nic nie trzeba poprawiać.

Wszystko zaczyna się od spotkania w Atelier Warszawa. Po nawiązaniu kontaktu z nami porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz i oczekujesz od projektu.

Ważne jest dla nas to, czy będzie to suknia czy inny rodzaj ekskluzywnej odzieży oraz na jaką okazję, pragniesz ją założyć. Jak ma wyglądać, jak leżeć, jaki ma mieć krój. Chętnie zobaczymy projekty odzieżowe, którymi się inspirowałaś, jeśli takie są.

Lulu de Paluza - Atelier Warszawa - Ekskluzywna odzież damska

Szycie sukni na miarę w Atelier w Warszawie

Jak wygląda szycie sukni na miarę?

Idealna suknia i wybór właściwego materiału

Po ustaleniu powyższych przechodzimy do kolejnego etapu: wyboru materiału. Tutaj koniecznie podziel się z nami swoimi preferencjami, a także poinformuj nas o tym, czy nie masz przypadkiem uczulenia na określone materiały, na przykład te pochodzenia zwierzęcego. Oczywiście również ze względów ideologicznych, wyznawanych wartości, też możesz pewne materiały preferować, a inne absolutnie wykluczać.

Jak widzisz, to wszystko musimy wiedzieć na samym początku, ponieważ nie zaczniemy procesu projektowania bez wyboru materiału. To od niego wiele zależy i od jego właściwości – czy się rozciąga, a może jest sztywny? Materiał daje wiele możliwości, ale też na wiele sposobów ogranicza całościowy projekt. Warto mieć to na uwadze.

Detale, dzięki którym suknia stanie się wyjątkowa

Co następnie? Możemy już skupić się na detalach. To z pozoru drobiazgi, ale to one nadają ostatecznego charakteru strojowi.  Są małe, ale ważne! Powiedz nam, czy wolisz guziki, czy zamek błyskawiczny. A jeśli to pierwsze, to jakie? Materiał? Kolor? Kształt? Pytań jest wiele i musimy poznać koniecznie odpowiedź na każde z nich, zanim zabierzemy się do prac.

Kiedy już wszystko jest ustalone co do wyglądu stroju, rozpoczynamy proces szycia. Tutaj też będziemy Cię potrzebować na etapie każdej przymiarki, aby idealnie dopasować suknię do Ciebie.

Jeśli interesuje Cię szycie sukni na miarę, która odda Twoją osobowość, opowiedz nam o tym podczas najbliższej wizyty w atelier w Warszawie lub skontaktuj się z nami już teraz.

Lulu de Paluza • Ekskluzywna odzież damska • Warszawa