CIESZ SIĘ BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ WSZYSTKICH TWOICH ZAMÓWIEŃ

Katarzyna Wysocka

Katarzyna Wysocka – dyrektor kreatywna i główna projektantka Lulu de Paluza, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pracowała w Krajowej Izbie Mody w Łodzi oraz zajmowała się kreowaniem wizerunku i projektowaniem ubrań dla znanych osób ze świata teatru, muzyki i sztuki.

Przez lata współpracowała z wieloma stylistami cenionymi na całym świecie. W 2014 roku zarejestrowała w Alicante znak Lulu de Paluza oraz opatentowała dwa projekty swojego autorstwa.

Idolem Katarzyny Wysockiej jest Christian Dior i jego „New Look” – symbol ponadczasowej elegancji podkreślającej kobiece piękno. Jej zamiłowanie do pięknych rzeczy oparte na tworzeniu ekskluzywnej kolekcji odzieży damskiej widać w każdym projekcie.

Otaczaj się pięknymi przedmiotami, rozpieszczaj swoje zmysły“.

Katarzyna Wysocka - Projektantka mody odzieżowej
Lulu de Paluza - Stylizacja

Lulu de Paluza

Lulu de Paluza ® Polska marka odzieżowa dla kobiet, powstała z miłości do kreowania, unikalności, pasji, stylu oraz zamiłowania do mody.

Lulu de Paluza jest ekskluzywną marką odzieżową dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Wyróżniają nas unikalne fasony odzieży, najwyższa jakość markowych tkanin oraz polska produkcja.

Tworzymy z pasją nasze odzieżowe kreacje damskie, aby każda Kobieta mogła czuć się w nich wyjątkowo. Nasze kolekcje odzieży damskiej to zarówno smart casual, jak również propozycje wieczorowe i basic.

W naszych odzieżowych kolekcjach znajdą Państwo:

  • Zwiewne sukienki, cekinowe sukienki,
  • Eleganckie spódnice,
  • Zwiewne bluzki,
  • Cekinowe kombinezony,
  • Aksamitne marynarki, aksamitne spodnie,
  • a także stylowe akcesoria.

Stawiamy na najwyższą jakość stosowanych materiałów i unikalne projekty odzieży, dlatego nasze kolekcje dostępne są w krótkich seriach o ograniczonej liczbie egzemplarz. Poza ubraniami znajdującymi się w regularnej sprzedaży oferujemy również możliwość zaprojektowania i wykonania zamówień specjalnych.

Ekskluzywna odzież damska naszej marki to ponadczasowy szyk i elegancja w idealnie skrojonych ubraniach. Szeroki asortyment kolekcji damskiej pozwala na prawdziwe podkreślenie kobiecości i pełną satysfakcję naszych Klientek. Bogactwo wyboru odzieży damskiej jest niezmiennie jednym z priorytetów dla sklepu luludepaluza.com!

Lulu de Paluza • Ekskluzywna odzież damska • Warszawa