CIESZ SIĘ BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ WSZYSTKICH TWOICH ZAMÓWIEŃ

Atelier w mieście Warszawa z ekskluzywną odzieżą

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz unikatowe ubrania dla kobiet? Cenisz elegancję, świetne kroje i jakościowe materiały? Jeśli tak, to zapraszamy do atelier Lulu de Paluza w Warszawie gdzie odnajdziesz to wszystko, a nawet znacznie więcej.

New Look, czyli klasyka w kobiecym wydaniu w naszym butiku

Nasz atelier to wyjątkowe miejsce w Warszawie, w którym można poczuć atmosferę jak z końca lat 40-tych i późniejszych ubiegłego wieku, jaka dominowała na ulicach Paryża. 

Mamy tu na myśli rewolucję, która dokonała się za sprawą Christiana Diora i zaprezentowania jego pierwszej kolekcji ubrań nazwanej później New Look.

Na czym polegał ten nowy wylansowany styl odzieżowy? Przede wszystkim na oddaniu hołdu kobiecej sylwetce przez podkreślenie tali, a nawet biustu. Spódnice i sukienki za kolano, ukazany dekolt, toczki, falbanki, baskinki, kapelusze z szerokim rondem – to wszystko charakteryzuje New Look. Choć upłynęło przeszło 70 lat od premiery, jest on do dziś ceniony i naśladowany – a to dlatego, że okazał się absolutnie wyjątkowy i ponadczasowy.

To właśnie nim inspiruje się założycielka marki Lulu de Paluza®, tworząc jakościowe ubrania dla kobiet eleganckich i jednocześnie pewnych siebie.

Lulu de Paluza - Atelier Warszawa - Ekskluzywna odzież damska
Lulu de Paluza - Stylizacja

Atelier w Warszawie

Odzież damska, którą chce się nosić!
Daj się ponieść zmysłom i poczuj atmosferę, jaka panuje w naszym butiku w centrum Warszawy. Dotknij tiulowych koszul, aksamitnych żakietów i wełnianych płaszczy z jedwabną podszewką. Czujesz? Tak jakościowe materiały, co więcej, produkowane w Polsce, znajdziesz właśnie w Lulu de Paluza® – w atelier w Warszawie przy ulicy Koszykowej oraz w sklepie online.
Nasz butik to przestrzeń, w której nie tylko obejrzysz ubrania damskie, które wręcz chce się nosić. To także miejsce, w którym można zamówić odzież szytą na miarę.
Jeśli pragniesz założyć na siebie niepowtarzalny projekt na wyjątkową uroczystość, może zostać dla Ciebie stworzony na specjalne zamówienie. Będzie to projekt na miarę, dopasowany idealnie do Twojej sylwetki, z wybranego materiału, o określonym kroju. Ale nadal będzie wpisywał się w styl marki Lulu de Paluza®, a więc nie zabraknie inspiracji New Lookiem.
Atelier w Warszawie oferuje szycie na miarę rozmaitych rodzajów odzieży:
  • sukni, które doskonale podkreślą talię, biust, odsłaniając również efektownie dekolt,
  • damskich garniturów składających się z żakietów i spodni o rozmaitym kroju,
  • płaszczy, które otulą w chłodne dni, a także wiele więcej.
To, co uszyjemy dla Ciebie w naszym atelier, zależy już tylko od Ciebie.
Lulu de Paluza • Ekskluzywna odzież damska • Warszawa