CIESZ SIĘ BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ WSZYSTKICH TWOICH ZAMÓWIEŃ

Szycie na miarę · Warszawa

Idealne dopasowana odzież do kobiecej sylwetki

Szycie na miarę ma niewątpliwie liczne zalety. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z tak wyjątkowej usługi w atelier Lulu de Paluza ® w Warszawie.

W naszym warszawskim atelier oferujemy Klientkom niezwykłe ubrania, także takie które oddają ponadczasowość i kobiecy styl z końca lat 40-tych ubiegłego wieku zaproponowany przez Christiana Diora. Mamy na myśli słynny New Look, który do dziś stanowi źródło niekończących się inspiracji. Zrewolucjonizował modę, bo oddał hołd sylwetce.

Szycie na miarę to jeszcze większy hołd tego rodzaju, bo polega przecież na stworzeniu ubrania, które będzie dopasowane do określonej sylwetki Klientki. Podkreśli jej atuty, ukryje ewentualne mankamenty. Być może znasz taką osobę, która zawsze świetnie wygląda, ale wcale nie dlatego, że ma figurę modelki. Tajemnica polega na tym, że tak naprawdę nosi ubrania dopasowane do swojej sylwetki.

Nie chodzi tu wcale o obcisłe stroje, opinające ciało, ale o to, że dopasowane ubrania uwydatniają to, co jest w figurze godne pozazdroszczenia, np. wąska talia, a ukrywają to, co stanowi źródło kompleksów.

Dobre ubranie to takie, w których czujesz się świetnie – i to widać! Promieniejesz, bo czujesz się i wyglądasz dobrze, a inni to widzą. Szycie na miarę w naszym atelier w Warszawie jest więc doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć ubranie, które będzie stworzone wyłącznie dla Ciebie i Twojej sylwetki.

Lulu de Paluza - Atelier Warszawa - Ekskluzywna odzież damska
Lulu de Paluza - Stylizacja

Kolejny plus ubrania szytego na miarę to fakt, że będziesz nosić coś, co Ci się podoba w stu procentach i spełnia wszystkie Twoje oczekiwania co do kroju, materiału i detali. To niezwykle ważne, bo dzięki temu ubranie stanie się Twoją drugą skórą. Jest też wyrazem konceptu, który narodził się w Twojej głowie, a przy pomocy pracowników naszego atelier stanie się rzeczywistością!

Jeśli zaś zastanawiasz się, jak to jest nosić odzież, której nie ma nikt inny poza Tobą, to szycie na miarę też stanowi odpowiedź. Podkreśli Ciebie, Twój unikatowy styl i gust.

Projektanci i krawcowe w naszym atelier stworzą dla Ciebie dowolny rodzaj odzieży, w tym m.in.

…a wszystko to ze szlachetnych materiałów o unikatowych ponadczasowych krojach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze szycia na miarę w naszym atelier w Warszawie, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Lulu de Paluza • Ekskluzywna odzież damska • Warszawa