CIESZ SIĘ BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ WSZYSTKICH TWOICH ZAMÓWIEŃ

Strona główna » Blog » Inspiracje modowe » Projektantka Lulu de Paluza zachwyca kreacją

Projektantka Lulu de Paluza zachwyca kreacją

Projektantka Lulu de Paluza zachwyca kreacja - Katarzyna Wysocka - Londyn

Katarzyna Wysocka w pięknej kreacji na londyńskiej wystawie

Katarzyna Wysocka jest główną projektantką ekskluzywnej marki odzieżowej Lulu de Paluza. Firma cieszy się zaufaniem wielu polskich klientek i gwiazd show-biznesu. Ostatnio followersi marki mogli zobaczyć Katarzynę Wysocką w pięknej, tiulowej kreacji, w której pokazała się na wystawie „Dior: Designer of Dreams”. W brytyjskim Victoria and Albert Museum od 2 lutego można podziwiać wystawę, inspirowaną projektami jednego z największych kreatorów mody – Christiana Diora.

W ramach ekspozycji można podziwiać ponad 500 eksponatów, na które składają się stroje, stworzone przez francuskiego kostiumografa, prywatne fotografie oraz akcesoria. Wystawa cieszy się dużą popularnością, a krytycy przyznają, iż dorównuje ona ekspozycji, poświęconej Alekxandrowi McQueenowi. Nic dziwnego, że główna projektantka jednych z czołowych polskich marek odzieżowych postawiła odwiedzić brytyjskie muzeum. Katarzyna Wysocka zaprezentowała się w pięknej, tiulowej spódnicy, która już niedługo będzie dostępna w sprzedaży Lulu de Paluza. Kreacja pięknie komponowała się z delikatną urodą projektantki, a pas w okolicy talii doskonale podkreślał jej sylwetkę.

Katarzyna Wysocka założyła również torebkę w podobnym kolorze, idealnie dopełniającą całość kompozycyjną. Firma Lulu de Paluza ma w swojej ofercie ma wiele pięknych sukienek, bluzek i marynarek, jeśli więc chcesz zachwycić znajomych nowym lookiem, odwiedź sklep internetowy marki. Wierzymy, że Katarzyna Wysocka, zainspirowana projektami Christiana Diora nieustannie będzie zachwycać swoje klientki oryginalnymi i ciekawymi pomysłami.

BUTIK W WARSZAWIE

Nie wiesz, która kreacja będzie idealna dla Ciebie? Odwiedź nasz Butik w Centrum Warszawy gdzie indywidualnie dobierzemy rozmiar i dopasujemy do Twojej sylwetki Twoją wymarzoną kreację.

Lulu de Paluza • Ekskluzywna odzież damska • Warszawa