O NAS

Marka Lulu de Paluza powstała z miłości do kreowania, unikalności, pasji, stylu oraz zamiłowania do mody.

Lulu de Paluza jest luksusową marką dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Wyróżniają nas unikalne fasony, najwyższa jakość markowych tkanin oraz polska produkcja. Tworzymy z pasją, aby każdy kto wybiera nasze projekty mógł czuć się wyjątkowo.

Nasze kolekcje to zarówno smart casual, jak również propozycje wieczorowe i basic. Oferujemy zwiewne sukienki i bluzki, cekinowe kombinezony i sukienki, aksamitne marynarki i spodnie, eleganckie spódnice, a także stylowe akcesoria.

Stawiamy na najwyższą jakość i unikalność, dlatego nasze projekty są dostępne w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Poza ubraniami znajdującymi się w regularnej sprzedaży oferujemy również możliwość zaprojektowania i wykonania zamówień specjalnych.

Wyraź siebie i rozpieść swoje zmysły z Lulu de Paluza.

KATARZYNA WYSOCKA

Dyrektor kreatywna i główna projektantka Lulu de Plauza. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pracowała w Krajowej Izbie Mody w Łodzi oraz zajmowała się kreowaniem wizerunku i projektowaniem ubrań dla znanych osób ze świata teatru, muzyki i sztuki. Przez lata współpracowała z wieloma stylistami cenionymi na całym świecie.

W 2014 roku zarejestrowała w Alicante znak Lulu de Paluza oraz opatentowała dwa projekty swojego autorstwa.

Jej idolem jest Christian Dior i jego „New Look” – symbol ponadczasowej elegancji podkreślającej kobiece piękno. Jej zamiłowanie do pięknych rzeczy widać w każdym tworzonym przez nią projekcie.

„Otaczaj się pięknymi przedmiotami, rozpieszczaj swoje zmysły”.