Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z funkcjonowaniem sklepu i warunkami sprzedaży ekskluzywnej odzież damskiej marki Lulu de Paluza. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na pytania na naszej stronie, prosimy o bezpośredni kontakt z BOK.

Czy mogę kupić produkty Lulu de Paluza w sklepie stacjonarnym?

Niestety nie, sprzedaż odbywa się tylko za pomocą strony internetowej. Możesz jednak przymierzyć ubrania i w razie potrzeby zwrócić je w terminie 14 dni bez podawania przyczyny.

Czy muszę się zarejestrować aby złożyć zamówienie?

Nie, możesz szybko zrobić zakupy za pomocą uproszczonego profilu Gościa bez konieczności zakładania konta. Konto klietna jest jednak dużym ułatwieniem przy śledzeniu swoich zamówień, przesyłania reklamacji lub  robienia zwrotów.

Jak utworzyć konto Klienta w sklepie odzieżowym Lulu de Paluza

Konto klienta utworzysz klikając w ikonę „Moje konto” znajdujące się w prawym, górnym rogu strony sklepu internetowego Lulu de Paluza. W celu dokończenia rejestracji, na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do konta. Po aktywacji linku będziesz mógł zalogować się do swojego konta.

Czy mogę złożyć zamówienie indywidualne?

Tak. W celu złożenia zamówienia indywidualnego prosimy o kontakt telefoniczny z naszym BOK pod numerem (0048) 724 400 200 lub e-mail: bok@luludepaluza.com. Zamówienia indywidualne, wykonywane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi, ani wymianie.

W jakich godzinach jest czynne biuro obsługi Klienta?

BOK jest czynne w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT?

W celu uzyskania faktury prosimy o przesłanie danych do faktury za pomocą formularza kontaktowego lub na adres e-mail: bok@luludepaluza.com podając w treści/ tytule maila numer zamówienia.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT?

W celu uzyskania faktury prosimy o przesłanie danych do faktury za pomocą formularza kontaktowego lub na adres e-mail: bok@luludepaluza.com podając w treści/ tytule maila numer zamówienia.

W jaki sposób przebiega proces realizacji zamówienia?

Po złożeniu zamówienia na stronie www.luludepaluza.com, opłaceniu zamówienia przy pomocy jednej z dostępnych form płatności oraz jej zaksięgowaniu- towar zostaje wysłany na adres dostawy wskazany przez klienta przy składaniu zamówienia.

W jaki sposób mogę zapłacić za swoje zamówienia?

Akceptowane formy płatności to: przelew bankowy bezpośrednio na konto bankowe sklepu Lulu de Paluza, płatność kartą płatniczą VISA, MasterCard, szybki przelew bankowy za pomocą serwisu Przelewy24 lub płatność PayPal.

Czy mogę zwrócić bądź wymienić zakupione produkty?

Zwrotu lub wymiany można dokonać w terminie 14 dni od dnia odbioru przesyłki. Warunkiem do akceptacji zwrotu lub zrealizowania wymiany jest nienaruszenie plomby znajdującej się na każdej zamówionej rzeczy oraz odesłanie rzeczy bez śladów użytkowania. Zwrotu lub wymiany można dokonać wypełniając Formularz Zwrotu/ Wymiany dołączonego do każdego zamówienia i odsyłając je na adres: Lulu de Paluza Sp. z o.o. Al. 3 Maja 7a 05-870 Błonie. Koszty związane z odesłaniem zamówienia ponosi kupujący, ponowna wysyłka towaru odbywa się na koszt sklepu Lulu de Paluza.

Czy mogę wycofać swoje zamówienie?

Tak, można wycofać złożone zamówienie przed jego wysyłką. Jeżeli chcesz zrezygnować z zamówienia i nie otrzymałeś/aś wiadomości potwierdzającej jego wysyłkę, to w celu rezygnacji wyślij wiadomość na adres e-mail: bok@luludepaluza.com. Jeżeli towar został już wysłany, to w przypadku rezygnacji obwiązuje standardowa procedura zwrotu w ciągu 14 dniu od dnia otrzymania zamówienia.

Jakie są opłaty za przesyłkę?

Na terenie Polski zamówienia powyżej 500 zł dostarczane są bezpłatnie.Opłata za przesyłkę zamówień poniżej 500 zł wynosi 19,90 zł.

W celu ustalenia możliwości wysyłki do pozostałych krajów prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub pisząc wiadomość na adres e-mail: bok@luludepaluza.com.

Czy moje dane są bezpieczne?

Dane osobowe są wykorzystywane przez Lulu de Paluza pod warunkiem wyrażenia zgody na ich wykorzystanie w celu: realizacji złożonych zamówień, informowaniu o nowych produktach, promocjach, wydarzeniach i usługach świadczonych w sklepie Lulu de Paluza i nie są udostępniane podmiotom trzecim. Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe w celu ich sprawdzenia, modyfikacji, aktualizacji lub ich usunięcia. Dodatkowo strona Lulu de Paluza jest chroniona certyfikatem SSL Jeżeli chcesz sprawdzić jakimi danymi dysponujemy zaloguj się do swojego panelu klienta lub napisz do nas na: bok@luludepaluza.com