Projektantka mody Katarzyna Wysocka

Katarzyna Wysocka w pięknej kreacji na londyńskiej wystawie

Katarzyna Wysocka jest główną projektantką ekskluzywnej marki odzieżowej Lulu de Paluza. Firma cieszy się zaufaniem wielu polskich klientek i gwiazd show-biznesu. Ostatnio followersi marki mogli zobaczyć Katarzynę Wysocką w pięknej, tiulowej kreacji, w której pokazała się na wystawie „Dior: Designer of Dreams”.

W brytyjskim Victoria and Albert Museum od 2 lutego można podziwiać wystawę, inspirowaną projektami jednego z największych kreatorów mody – Christiana Diora. W ramach ekspozycji można podziwiać ponad 500 eksponatów, na które składają się stroje, stworzone przez francuskiego kostiumografa, prywatne fotografie oraz akcesoria. Wystawa cieszy się dużą popularnością, a krytycy przyznają, iż dorównuje ona ekspozycji, poświęconej Alekxandrowi McQueenowi. Nic dziwnego, że główna projektantka jednych z czołowych polskich marek odzieżowych postawiła odwiedzić brytyjskie muzeum.

Katarzyna Wysocka zaprezentowała się w pięknej, tiulowej spódnicy, która już niedługo będzie dostępna w sprzedaży Lulu de Paluza. Kreacja pięknie komponowała się z delikatną urodą projektantki, a pas w okolicy talii doskonale podkreślał jej sylwetkę. Katarzyna Wysocka założyła również torebkę w podobnym kolorze, idealnie dopełniającą całość kompozycyjną.

Firma Lulu de Paluza ma w swojej ofercie ma wiele pięknych sukienek, bluzek i marynarek, jeśli więc chcesz zachwycić znajomych nowym lookiem, odwiedź sklep internetowy marki. Wierzymy, że Katarzyna Wysocka, zainspirowana projektami Christiana Diora nieustannie będzie zachwycać swoje klientki oryginalnymi i ciekawymi pomysłami.