Natasza Urbańska w kreacji Lulu de Paluza

Gwiazdy pokochały te kreacje! Zobacz olśniewające stylizacje gwiazd 

W nowym sezonie programu „Jaka to melodia?Natasza Urbańska wystąpiła w olśniewającej sukni marki Lulu de Paluza. Fani marki nie mogli wyjść z podziwu, rozwodząc się nad pięknym wyglądem gwiazdy Studia Buffo. Złota suknia pięknie komponowała się z urodą Nataszy.

Lulu de Paluza to polska marka odzieżowa, która powstała z myślą o nowoczesnych i pewnych siebie kobietach. Ich projekty zachwycają umiejętnym połączeniem klasyki z odrobiną ekstrawagancji. Twórcy kolekcji z wielką precyzją dbają o najmniejsze detale swoich kreacji. Sukienki Lulu de Paluza zachwycają uczestników pokazów mody w Paryżu, Berlinie oraz Monako.

Kolekcje firmy to zarówno smart casual, jak i wieczorowe oraz formalne stylizacje. Głowna projektantka firmy – Katarzyna Wysocka – przykłada dużą wagę do tego, by nawet najbardziej klasyczny kroje miały w sobie odrobinę ekstrawagancji.

Natasza Urbańska

Lulu de Paluza zdobywa coraz większe uznanie klientek w całej Polsce. Gwiazdy również pokochały tę markę. Podczas nagrań do najnowszego sezonu popularnego show „Jaka to melodiaNatasza Urbańska zaprezentowała się w pięknej, złotej kreacji z charakterystycznym, wyciętym dekoltem. Sukienka zdobiona cekinami świetnie komponowała się z niebanalną urodą Nataszy. Marka umieściła na swoim Instagramie i Facebooku zdjęcie artystki, wzbudzając spore zainteresowanie swoich fanów:

„Przepiękna! Natasza również”