Trendy

Najmodniejsze stylizacje Lulu de Paluza

By 5 kwietnia 2019 No Comments

Nowy mikrotrend?

Nie tak dawno pisałyśmy o nietypowych denimowych projektach. Demna Gvasalia stworzył dla swojej marki Vetements jeansy z zamkiem z tyłu, duet działający pod nazwą Ksenia Schnaider na rynek wypuścił dżinsy z asymetrycznymi nogawkami – jedną wąską, drugą bardzo szeroką. W naszym teście wspominałyśmy też o modelu z kolekcji Y/project, który składał się z dżinsowych szortów i przypiętych do nich (na wzór pończoch) nogawek.

Teraz Y/project – paryska marka, której od 2013 roku przewodzi Glenn Martens i która słynie z dość przewrotnego podejścia do streetwearu, pokusiła się o kolejny szokujący denimowy projekt. W kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 znalazły się dżinsowe majtki. Inspirując się stylizacją prosto z wybiegu – mamy je traktować jak szorty i nosić w towarzystwie t-shirtu.

Y/Project / Imaxtree

Równie szokująca, co sam krój, jest cena projektu Y/project. Jeansowe majtki lub też krótkie spodenki (bo pod taką nazwą można je spotkać w internetowym sklepie) kosztują $315, czyli około 1200 zł.

Jest szansa, że ultrakrótkie dżinsy Y/Project zyskają popularność na instagramie (i tym samym być może dołączą do trendów, które są bardziej fotogeniczne niż praktyczne >>>). Już teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się nimi Maja Sablewska.

Leave a Reply